Vai jums ir jautājumi?

  550.000 aprīkotu logu

  30 gadu pieredze

  730 dienu garantija

  Tieši no ražotāja

  Par Lauresta

  Firma „Lauresta” – strauji augoša, viena no lielākajām žalūziju ražotājfirmām Lietuvā. Savu darbību firma uzsāka 1993.gadā ar horizontālo -alumīnija un vertikālo- auduma žalūziju ražošanu. Šobrīd mēs jau esam strauji attīstījušies un paplašinājušies, ražojam visa veida žalūzijas, kādas sastopamas mūsu tirgū. Šobrīd firmā strādā vairāk nekā 80 darbinieku, mūsu ražošanas bāze Klaipēdā aizņem 2 tūkst. kvadrātmetru platību.

  30 gadu pieredze

  Galvenie firmas mērķi: piedāvāt lietotājiem visplašāko jaunāko dekorēšanas un pretsaules aizsarglīdzekļu asortimentu, pielāgojot mūsdienīgus materiālus un tehnoloģiju sasniegumus, radot klientiem izvēles iespējas.

  Dažādi risinājumi

  Ražošanā nemitīgi tiek ieviesta moderna tehnika, tiek lietotas progresīvākās tehnoloģijas: datorizēti horizontālo un vertikālo žalūziju ražošanas darbagaldi, tekstila audumu griešana ar ultraskaņu, jaunākā līmēšanas iekārta, tiek rīkota darbinieku apmācība u.t.t. Uzturot sakarus ar ārzemju partneriem, pastāvīgi tiek atjaunotas žalūziju materiālu kolekcijas, kas atbilst jaunākajām interjera dekorēšanas modes tendencēm.

  Kāpēc „Lauresta”?

  „Lauresta” ražo ne tikai horizontālās, vertikālās, aizsargžalūzijas, plisētās un rullo žalūzijas, bet arī paneļu sistēmas, pretinsektu aizsargtīklus, markīzes, dažādas fasādes žalūzijas, aizsargrežģus un garāžu vārtus, plastmasas logus un durvis. Mūsu konsultanti vienmēr gatavi Jums palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko produktu, bet meistari-montieri – veikt precīzus mērījumus un uzmontēt izstrādājumus. Aizskaru saloniem izgatavojam romiešu žalūziju un paneļu žalūziju mehānismus, vienkāršas un automatizētas sliedes aizkariem. Remontējam arī jebkura veida žalūzijas.

  Filiāles

  Mūsu filiāles darbojas Klaipēdā, Viļņā, Kauņā un Šauļos, mūsu firmas pārstāvniecības atrodas lielākajā daļā pilsētu visas Lietuvas teritorijā, kā arī Rīgā. Cieši sadarbojamies ar aizkaru saloniem un logu ražotājfirmām.

  Partneriai

  Materiāls rullo žalūzijām:

  Materiāli markīzes,

  āra žalūzijas:

  Materiāli āra žalūzijām:

  Materiāli plīsušu

  moskītu tīkliem:

  Automatizācija vārtiem, žalūzijām, rullo žalūzijām, pergolām:

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Zane

  I’d like to thank this firm for their help in ordering a spare part. We’ve had an outdoor awning for ten years. However, it needed some replacement parts. We went to your compe...

  Lasīt vairāk
  J. Ņemcevs

  „Lauresta“ kopš 2011.gada, pēc mūsu pasūtījuma, periodiski veic logu žalūziju izgatavošanu. Montažu un esošo žalūziju remontu, nomaiņu un uilizāciju. Visi darbi t...

  Lasīt vairāk
  Romualds

  Pasūtīju insektu tīklu šajā firmā. Par kvalitāti iebildumu nav, bet nu tas ražošanas termiņš varēja būt ātrāks – saņēmu savu sietu, kad odi jau bija paši apmiru...

  Lasīt vairāk
  Ilze

  paldies markīze izskatās labi...

  Lasīt vairāk

  Saņemt jaunumus

  Esiet pirmais, kas saņem mūsu īpašos piedāvājumus un atlaides

  Naujienlaiškio prenumerata.

  Please wait...

  Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumu saņemšanai