Vai jums ir jautājumi?

  550.000 aprīkotu logu

  30 gadu pieredze

  730 dienu garantija

  Tieši no ražotāja

  Plisētas žalūzijas ir piemērotas dažādu formu logiem

  Cilvēki bieži uzdod jautājumus par to, kā dekorēt logus sarežģītās formās un pasargāt sevi no saules gaismas un nevēlama skatiena, jo šķiet grūti izvēlēties vispiemērotāko risinājumu ar milzīgu logu dekoru. Mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar šobrīd populārajiem logu dekoriem – plisētām žalūzijām. Tā ir lieliska izvēle ar milzīgām priekšrocībām un sarežģītu dizaina risinājumu.

  Plakanās žalūzijas tirgū ir parādījušās diezgan nesen, bet ir kļuvušas populāras visā pasaulē ar to daudzpusību un praktiskumu, un mēs esam priecīgi, ka viņi pakāpeniski iegūst atzinību Lietuvas mājās. Viena no plākšņu žalūziju priekšrocībām ir spēja veiksmīgi risināt sarežģītus interjera risinājumus. Šis neredzīgais dizains ir piemērots visiem logiem, gan standarta, gan nestandarta formām un izmēriem. Tie var pat aptvert lielākos logus, neatkarīgi no tā, vai tas ir trīsstūrveida, ovāls vai apaļš logs. Plisētas žalūzijas ir ideāli piemērotas arī jumta logiem. Šāda izvēle ļauj izveidot mājas interjeru pat sarežģītās telpās.

  Interjera detaļas un saules aizsardzība

  Plisētās žalūzijas izskatās netradicionālas, pateicoties kroku salokām un izskatās efektīvākas nekā rullo žalūzijas vai vienkāršas alumīnija žalūzijas, kas ļauj izcelties no citiem logiem. Šis loga vāks apvieno greznību, mājīgumu un siltumu, dodot jums elegantu un modernu izskatu. Ar žalūzijām jūs ne tikai atdzīvināt interjeru, bet arī pasargā jūs no nevēlamas saules gaismas. Ja māja vasarā kļūst ļoti karsta un kļūst par siltumnīcu, krokotās žalūzijas palīdzēs glābt augus no tiešas un intensīvas saules gaismas, savukārt mājas paliks vēsākas.

  Plisētās žalūzijas izceļas ar to, ka tās var izvilkt no loga augšdaļas un apakšas, un tās var noņemt no abām pusēm, lai segtu tikai loga vidējo daļu. Pateicoties šai ļoti ērtajai kontrolei, žalūziju audums paliek tīrs un neskarts, un jūs varat iedegties tik daudz, cik vēlaties, un saglabāt savu konfidencialitāti no nevēlamiem skatieniem.

  Krāsu un rakstu dažādība ļauj jums atrast pareizo risinājumu katram interjeram.

  • Tumši krāsotas žalūzijas aizsargā pret saules gaismu un tumšāku telpu, padarot to ideāli piemērotu lietošanai vietās, kur ir vēlams apgaismojums.
  • Ir iespējams izvēlēties arī divkāršu audumu ar iekšējo izolācijas slāni – šādas kroku žalūzijas efektīvi samazinās telpas siltumu vasarā un novērsīs telpas pārkaršanu.
  • Vieglākas plīšas žalūzijas ir ideālas, ja vēlaties, lai telpā būtu vairāk gaismas, bet saglabātu savu privātumu.
  • Spilgti krāsotas žalūzijas lieliski atdzīvina interjeru un padara rotaļīgu.

  Viegla uzstādīšana

  Šīs jaunās paaudzes žalūzijas ir daudz ērtākas un funkcionālākas nekā daudzi analogi. Plisētās žalūzijas ir ļoti viegli uzstādīt: stikla sloksnēs ieskrūvē četras skrūves un tām piestiprinātas žalūzijas. Šaurāks profils, ar kuru tas piestiprina, ļauj uzstādīt žalūzijas ļoti tuvu stiklam un netraucē loga vai balkona durvju atvēršanu. Plisētais audums paliek tuvu stiklam pat pēc loga atvēršanas ventilācijas pozīcijai, atšķirībā no rullo žalūzijām plāksnītēm neprasa sānu vadotnes, lai samazinātu loga laukumu.

  Patlaban mēs ieviešam jauninājumus – plisētas žalūzijas, kurām nav nepieciešama profesionāla uzstādīšana. Mēs ļoti iesakām tiem, kas nomā mājokli vai nevēlas sabojāt logu rāmi. Ar īpašām iekavām jūs varat viegli noņemt to no loga.

  Nav nepieciešama īpaša aprūpe

  Izvēloties plisētas žalūzijas, jums nav jāuztraucas par tīrīšanu un apkopi. Visi audumi, kas tiek izmantoti plākšņu žalūzijām, ir piesūcināti tā, lai saule tos nebalinātu, un no tiem izgatavotie materiāli netiktu virzīti uz putekļiem, lai jūs varētu vienkārši mazgāt tos

   

  Tomēr, ja nolemjat tos mazgāt, ieteicams uzsūkt loga dekoru vēsā ūdenī 30 grādos, izmantojot vieglus mazgāšanas līdzekļus un pēc tam izskalot dušu. Žāvējot, tas jāsaglabā saspiestā stāvoklī, tādējādi saglabājot auduma izbalēšanu.

  Plīša žalūziju cenas

  Plisētu žalūziju cena uz mums ir atkarīga no izvēlētā auduma un izmēriem, un tāpēc tiek aprēķināta individuāli katram klientam. Nestandarta audumi un risinājumi maksā nedaudz vairāk, bet krokoto žalūziju cena ir vidēja. Tas ir mūsdienīgs un daudzpusīgs logu dekorēšanas veids, piešķirot telpai mājīgumu, modernumu un efektīvi papildinot interjeru.

  Plisētu žalūziju priekšrocības:

   • Tie var aptvert jebkuru loga daļu: augšējo, apakšējo vai vidējo;

   • Ļoti viegli piemērot dažādiem logiem vai izmēriem;
  • Viegli tīrāms un viegli piestiprināms pie loga;
  • Ir uzliktas žalūzijas, kuras var uzstādīt uz loga bez montāžas;
  • Paaugstināts un sabrukts aizņem ļoti maz vietas;
  • Audumi ir piesūcināti, tāpēc krāsa neizbalē;
  • Viegli uzturējams, mazgājams;
  • Manuāli vai automātiski darbināms;

  • Žalūzijas tiek montētas tieši starp logu stiklu vai rāmi, tāpēc tas netraucē balkona durvju atvēršanu;

  • Nodrošina interjeram eleganci un modernitāti un ir praktisks, daudzpusīgs logu noformējums.

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Zane

  I’d like to thank this firm for their help in ordering a spare part. We’ve had an outdoor awning for ten years. However, it needed some replacement parts. We went to your compe...

  Lasīt vairāk
  J. Ņemcevs

  „Lauresta“ kopš 2011.gada, pēc mūsu pasūtījuma, periodiski veic logu žalūziju izgatavošanu. Montažu un esošo žalūziju remontu, nomaiņu un uilizāciju. Visi darbi t...

  Lasīt vairāk
  Romualds

  Pasūtīju insektu tīklu šajā firmā. Par kvalitāti iebildumu nav, bet nu tas ražošanas termiņš varēja būt ātrāks – saņēmu savu sietu, kad odi jau bija paši apmiru...

  Lasīt vairāk
  Ilze

  paldies markīze izskatās labi...

  Lasīt vairāk

  Saņemt jaunumus

  Esiet pirmais, kas saņem mūsu īpašos piedāvājumus un atlaides

  Naujienlaiškio prenumerata.

  Please wait...

  Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumu saņemšanai