Vai jums ir jautājumi?

  550.000 aprīkotu logu

  30 gadu pieredze

  730 dienu garantija

  Tieši no ražotāja

  Meklējat iedvesmu gaidāmām lielām izmaiņām mājās?

   

  Vai arī jūs mainīsit tikai detaļas? Mēs nodrošinām jūs ar izvēlētajām krāsām un toņiem, kurus jūs patiešām nepieprasāt un dodat mājās stilīgus insultus.

  Meža un koka nokrāsas

  Pēdējos gados dabiskie motīvi interjerā ir ļoti populāri. 2019. gada ziņas – masīvi tropu zaļie motīvi tiek aizstāti ar mežu ar vieglu pelēku, papardes zaļu un siltu brūnu krāsu. Šādas kombinācijas ir “droša” izvēle, dodot mājām dabiskuma sajūtu.

  Dzīvotspējīgs koraļļu

  Šogad Pantone krāsai noteikti vajadzētu būt jūsu horizonts, tiklīdz sākat labiekārtošanu mājās. Ja šī krāsa nav sirds, varat izvēlēties vienu no tās krāsām – rozā vai oranžā krāsā. Pēc vienas no šīm krāsām iekļūšanas interjerā, noskaņojums kļūs enerģiskāks un pacelsies.

  Bagāta zaļa

  Šai krāsai ir mājīga un dabiska dabas un dzīvības vērtība. Neatkarīgi no laika perioda bagātie zaļie maisījumi lieliski apvienojas ar dabiskiem dekoratīviem elementiem un neitrāliem toņiem. Šo zaļo toņu var nevainojami ievadīt jebkurā vietā – uz sienām, mēbelēm, logu dekoriem.

  Tumšas, bagātas krāsas

  Bagātīgi zaļš, pelēks, zils, brūns piesātinājums un mērens charism. Šo krāsu tumsas dēļ tās jāizmanto telpās ar dabisku apgaismojumu.

  Gaiši rozā

  2019. gada tendencēs dominē rozā nokrāsas, jo tās ir viegli savienojamas ar citiem toņiem. Gaiši rozā šogad ir savienots ar sniega baltu vai citronu dzeltenu.

  Misty blue

  2019. gadā mēs redzēsim mīkstus un miglainus zilus toņus. Šis zils ir nomierinoši pelēks tonāls, kas rada mierīgāku enerģiju mājās.

  Optimistisks dzeltens

  Šogad mēs redzēsim krāsu pieaugumu, kas ir saistīts ar optimismu. Piemēram, spilgti dzeltens, sulīgs oranžs vai jautrs koraļļi nemazinās modes interjeru.

  Tāpat kā idejas un krāsas? Vai jums ir jūsu vīzija ar konkrētām krāsām?

  Zvaniet pa tālruni 8 640 12345 vai e-pastu uzsakymai@lauresta.lt un mēs palīdzēsim jums to sasniegt! Mūsu bagātīgajā audu katalogā jūs noteikti atradīsiet kaut ko, kas apmierinās jūsu vajadzības un elpot jaunu, mājīgu vēja māju!

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Zane

  I’d like to thank this firm for their help in ordering a spare part. We’ve had an outdoor awning for ten years. However, it needed some replacement parts. We went to your compe...

  Lasīt vairāk
  J. Ņemcevs

  „Lauresta“ kopš 2011.gada, pēc mūsu pasūtījuma, periodiski veic logu žalūziju izgatavošanu. Montažu un esošo žalūziju remontu, nomaiņu un uilizāciju. Visi darbi t...

  Lasīt vairāk
  Romualds

  Pasūtīju insektu tīklu šajā firmā. Par kvalitāti iebildumu nav, bet nu tas ražošanas termiņš varēja būt ātrāks – saņēmu savu sietu, kad odi jau bija paši apmiru...

  Lasīt vairāk
  Ilze

  paldies markīze izskatās labi...

  Lasīt vairāk

  Saņemt jaunumus

  Esiet pirmais, kas saņem mūsu īpašos piedāvājumus un atlaides

  Naujienlaiškio prenumerata.

  Please wait...

  Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumu saņemšanai